Fotograf Szczecin. Artur Juszczyński. Fotografia ślubna Szczecin.

Fotograf Szczecin Usługi

Usługi

Usługi fotograficzne

Wspólnie uwiecznijmy najważniejsze chwilę w Waszym życiu.

 • Reportaże ślubne

  Ślub to niepowtarzalne przeżycie w życiu każdego człowieka, które warto uwiecznić na zdjęciach. Oferuje reportaże z ślubu, wesela oraz sesje plenerowe.

 • Sesje narzeczeńskie

  Niepowtarzalne fotografie Was dwoje w wybranej przez Was scenerii. Jestem w stanie zaoferować sesję w dowolnym wybranym przez Was miejscu.

 • Sesje ciążowe

  Sesja zdjęciowa przyszłej mamy jak i również taty. Uwiecznij niezapomniane chwile przed narodzinami nowego członka rodziny.

 • Sesje dziecięce

  Sesja dziecięca pozwala na uchwycenie pięknych chwil twojej małej pociechy. Oferuje sesję dla dzieci w każdym wieku, u Was w domu lub plenerze.

 • Wieczory panieńskie

  Wieczór panieński jest to świetna zabawa przed ślubem. Szalona noc, którą warto uwiecznić, ponieważ już nigdy takiej drugiej nie będzie.

 • Zdjęcia portretowe

  Potrzebujesz zdjęć porterowych? Chcesz się pokazać innym z dobrej strony? Zapraszam do kontaktu.

Zainteresowani ofertą?

Usługi mobilne

Świadczę usługę zdjęć do dokumentów w domu klienta. Oferta skierowana jest do osób, które z różnych powodów nie mogą pojawić się w zakładzie fotograficznym w swojej okolicy. Ofertę kieruję również np. dla całej rodziny, kiedy to w jednym dogodnym dla wszystkich czasie wykonamy zdjęcia do dokumentów.

Posiadam mobilne mini studio, tło, lampy błyskowe oraz drukarkę dzięki czemu nie musicie Państwo mieć w domu żadnych dodatkowych urządzeń, abym mógł wykonać zdjęcie do dokumentu.

Zdjęcia drukuję na drukarce przenośnej po zaakcentowaniu zdjęcia. Samo zdjęcie poddaje delikatnej korekcie w programie graficznym. Całość od mojego przyjazdu do wydruku trwa zazwyczaj 15 minut.

Nie masz gotówki ? Nic nie szkodzi posiadam terminal więc mogę przyjąć płatność kartą. Ten fakt proszę zgłosić podczas pierwszej rozmowy.

Cena podstawowa usługi to na terenie Szczecina: 80 zł w cenie 6 odbitek w formacie 3,5x4,5cm Poza Szczecinem ustalana indywidualnie w zależności od odległości od centrum. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego w celu uzyskania większej informacji.

 • Fotografia z dojazdem do domu klienta.

  Oferta obowiązuje na terenie Szczecina i okolic. Usługę wykonuje w dogodnym terminie dla Państwa przez cały tydzień. Godziny wizyt do indywidualnego ustalenia.

 • Czas realizacji

  Czas realizacji wynosi do jednego dnia roboczego. W cenie są 4 zdjęcia w formacie 3,5x4,5cm wykonane zgodnie z normami do nowych dowodów osobistych i paszportów. Świadczę najwyższą jakość usług dzięki czemu zgadzają się one zawsze z obecnymi standardami.

 • Płatność

  Dla Państwa zadowolenia istnieje możliwość płacenia kartą na miejscu bez szukania bankomatów i stresu o brak gotówki.

 • Szybka usługa

  Otrzymujecie Państwo 6 wyciętych zdjęć w formacie 3,5cm x 4,5cm gotowych do zaniesienia do urzędu. Drukuje zdjęcia na drukarce termosublimacyjnej, co daje gwarancję trwałości zdjęcia do około 100 lat.